DRZWI HOTELOWE AKUSTYCZNE

drzwi hotelowe akustyczne

Drzwi dźwiękochłonne wewnętrzne to istotny element w takich obiektach jak hotele czy biurowce. Pozwalają one zachować tak pożądaną w dzisiejszych czasach prywatność, a także odciąć się od zgiełku miejskiego i innych hałasów.

Akustyczne drzwi dają również poczucie bezpieczeństwa oraz zapewniają chwilę spokoju w głośnym otoczeniu.

Hotele

Pensjonaty

Obiekty SPA

Sale konferencyjne

Obiekty kongresowe

Akademiki

Dźwiękoszczelne drzwi do pokoju hotelowego – stawiamy na niezawodność

Zaufanie klientów to podstawa dobrej współpracy. Dlatego stawiamy na jakość i niezawodność w dostarczeniu najlepszych drzwi dźwiękoszczelnych do pokoi hotelowych. Wysoki poziom akustyki pozwala na zostawienie zgiełku życia codziennego za drzwiami. Wszystkie drzwi akustyczne tworzone są zgodnie z obowiązującymi normami i w myśl zasady: klient nasz pan. Nie ma zatem zamówień, którym byśmy nie podołali. Wygłuszenie danych drzwi zależy od zapotrzebowania oraz umiejętnego montażu. Może być wielowarstwowe, co oznacza, że efekt izolacji akustyki zwiększy się jeszcze bardziej.

Drzwi akustyczne – norma w obiektach hotelowych

Drzwi hotelowe akustyczne stały się już niemal codziennym widokiem w branży hotelarskiej. Goście wymagają prywatności oraz ciszy. Drzwi wyciszające wewnętrzne zapewniają oba te elementy, a co więcej, stawiają na bezpieczeństwo – mogą być bowiem jednocześnie przeciwpożarowe i dymoszczelne. Drzwi akustyczne mogą również chronić przed włamaniem

Drzwi akustyczne też mogą być piękne

Kto powiedział, że funkcjonalność nie może iść w parze z estetyką? Nasze dźwiękoszczelne drzwi do pokoi hotelowych zapewniają nie tylko prywatność, ale i przyjemność dla oka. Można postawić na design nowoczesny lub klasyczny, kolorystykę jasną lub ciemną –wszystko zależy od Ciebie i Twoich upodobań.

Wybierz drzwi skrojone na miarę Twoich potrzeb

Masz możliwość dostosowania dźwiękoszczelnych drzwi pokojowych do hotelu pod swoje wymagania. Wymiary, rodzaj użytego materiału, kolor – wszystko to jest kwestią indywidualną i możliwą do spersonalizowania. Szeroka oferta oraz profesjonalne doradztwo pozwolą na dokonanie korzystnego zakupu.