DRZWI HOTELOWE NA KARTĘ

drzwi hotelowe na kartę

Dobre drzwi hotelowe gwarantują bezpieczeństwo i zachowanie prywatności podczas podróży czy to służbowych, czy rekreacyjnych. A cóż daje większe poczucie komfortu niż wiedza, że zamek elektryczny do drzwi może otworzyć tylko i wyłącznie karta, znajdująca się w rękach jednej osoby?

Drzwi hotelowe to element godny uwagi zarówno dla podróżujących, jak i osób odpowiedzialnych za ich dobre samopoczucie.

Hotele

Pensjonaty

Obiekty SPA

Sale konferencyjne

Obiekty kongresowe

Akademiki

Gdzie drzwi na kartę znajdą zastosowanie

Elektroniczne zamki hotelowe stworzono z myślą o obiektach takich jak właśnie hotele, motele, pensjonaty czy zajazdy.
Właścicielom obiektów powinno zależeć na komforcie swoich klientów. Często głowią się nad kwestią dostarczenia im usług jak najwyższej jakości. Czasem wystarczy się zatrzymać i zadać sobie pytanie: na czym najbardziej zależy odwiedzającym mój obiekt? Odpowiedź na to pytanie to zazwyczaj: prywatność oraz poczucie bezpieczeństwa. Oba te komponenty zapewniają drzwi hotelowe na kartę.

Drzwi hotelowe na kartę – nowoczesne rozwiązanie dla Twojego obiektu

Karta magnetyczna w hotelu spełnia rolę klucza, do którego dostęp ma jedynie osoba, której zależy na odizolowaniu się w swojej prywatnej przestrzeni.

Standardowy klucz to przeżytek. Współczesne czasy rozwijają się w zaskakującym tempie. Dotyczy to wielu dziedzin, w tym również branży hotelowej, stąd coraz częściej spotyka się drzwi wewnętrzne w hotelu zamykane na kartę.

Zalety zamków na kartę

Niewątpliwą zaletą posiadania zamku na kartę w drzwiach jest wspomniana już wcześniej ochrona przed niechcianymi delikwentami. Nawet jeśli gość zgubi swoją kartę, nie musi się obawiać o włamanie do pokoju czy inne konsekwencje. Owa karta zostaje wtedy zablokowana, a klient otrzymuje nowy dostęp. Co więcej, gdyby gość zabrał ze sobą kartę, nie oddając jej przy wymeldowaniu, ten sam zamek w drzwiach może zostać przeprogramowany do nowej karty. Właściciel obiektu nie ponosi zatem dodatkowych kosztów w postaci usług ślusarza.

Jak działają drzwi hotelowe na kartę?

Zamek hotelowy na kartę działa w oparciu o technologię zbliżeniową oraz specjalny chip umieszczony w karcie magnetycznej. Otwieranie drzwi kartą to bardzo prosta czynność. Wystarczy przyłożyć ją do specjalnego czytnika i voila! Gość jest w środku, a nikt inny nie może tam już wejść bez jego zezwolenia.