DRZWI HOTELOWE

drzwi hotelowe

Drzwi to jeden z najważniejszych elementów funkcjonalnych w hotelach, pensjonatach i domach wczasowych. Dlaczego? Ponieważ pozwalają odgrodzić przestrzeń prywatną gości od części wspólnych.

Ta ważna przegroda jest bramą do chwil relaksu i wytchnienia. Planując dobrze miejsce wypoczynku, nie można zbagatelizować tego, od czego on się zaczyna, od wejścia przez dobre drzwi.

Gdzie używane są drzwi hotelowe?

Hotele

Pensjonaty

Obiekty SPA

Sale konferencyjne

Obiekty kongresowe

Akademiki

Drzwi hotelowe najczęściej są używane w takich obiektach jak właśnie hotele, hostele, motele, pensjonaty, akademiki, a także SPA czy nawet sale konferencyjne lub centra kongresowe. Wszystkie te obiekty, mimo że pozornie mają różne zastosowania, łączy wspólny mianownik, jakim jest: bezpieczeństwo i prywatność. Miejsca noclegowe wymagają zapewnienia o tym, że za drzwiami pokojowymi goście mogą czuć się bezpieczni, tak samo jak przestrzenie biurowe powinny zapewniać poczucie prywatności i dyskrecji w przeprowadzanych działaniach. Drzwi hotelowe stanowią istotny element tego typu obiektów.

Wybór drzwi hotelowych ma znaczenie!

Drzwi do pokoi hotelowych to temat rozległy i wciąż rozwijany, ponieważ zainteresowanie branżą hotelarską nie słabnie, a wręcz się nasila. Odpowiedni dobór drzwi może wpłynąć pozytywnie na całościowy odbiór obiektu i sprawić, że klienci zachęceni poczuciem bezpieczeństwa oraz komfortem pobytu ponownie go wybiorą. Drzwi do hoteli mogą być różne w zależności od zastosowania. Drzwi przede wszystkim powinny chronić m.in. przed pożarem, stąd wszystkie nasze drzwi hotelowe wewnętrzne posiadają stosowne atesty i certyfikaty.

Drzwi hotelowe to również element wystroju

Wystrój wnętrza jest niezwykle istotnym elementem, co wynika z faktu, iż goście zwracają uwagę na estetykę miejsca. Drzwi wewnętrzne, chociażby do pensjonatu, mogą być czynnikiem decydującym o ostatecznej opinii i odczuciach gości. Jako producent drzwi hotelowych zapewniamy szeroki wybór zróżnicowany ze względu na tworzywa, format, kolorystykę, ale również poziom ochrony przeciwpożarowej oraz akustycznej.

Nasze realizacje

Rodzaje drzwi hotelowych

Drzwi hotelowe dzielą się na:

  • Drzwi wejściowe, zazwyczaj działające na fotokomórki, które wyczuwają ruch i samoistnie się otwierają,
  • Drzwi pokojowe, oddzielające pokój od korytarza,
  • Drzwi wewnętrzne, oddzielające część sypialną od łazienki, spełniające wymogi bezpieczeństwa,
  • Drzwi oddzielające pomieszczenia kuchenne od restauracji, zazwyczaj blokują przedostawanie się zapachów i dźwięków z jednej części do drugiej.

Drzwi hotelowe rozróżnia się także ze względu na ich ochronę przeciwpożarową oraz poziom izolacji akustycznej.
Oferujemy drzwi z odpornością ogniową EI30 lub EI60 oraz izolacją akustyczną o współczynniku Rw 32-46 dB.
Najwyższy standard wykonania połączony z innowacyjnością oraz estetyką designu gwarantują dokonanie dobrego zakupu, oraz długotrwałe zadowolenie z produktu.

Szeroki wybór zamków

Zamki do drzwi pokoi hotelowych mogą być klasyczne na klucz, choć współcześnie coraz częściej stosuje się zaawansowane technologicznie zamki na kartę magnetyczną, chip zbliżeniowy, kod numeryczny, Bluetooth czy nawet odcisk palca. Zamki elektryczne można programować i przeprogramowywać zgodnie z zapotrzebowaniem. Odpowiedni dobór zamków ułatwi ich użytkowanie zarówno pracownikom obiektu, jak i gościom, a także sprawi, że drzwi będą nie tylko spełniały swoje podstawowe funkcje, ale i wywrą wrażenie na najbardziej wymagających klientach.