DRZWI LOFTOWE

Konstrukcja z drzwiami i naświetlami bocznymi

Przeszklenia loftowe są dość nowym rozwiązaniem, jednak decyduje się na nie coraz więcej osób. Umożliwiają zachowanie otwartej przestrzeni i świetnie prezentują się w domu oraz w przestrzeniach komercyjnych.

Drzwi i ściany loftowe to konstrukcje powstające z kształtowników stalowych, walcowanych o grubości 20 lub 25 mm. Ramy ścian stałych można dowolnie zestawiać z ramami drzwi otwieranych lub przesuwnych. Konstrukcje, jakie powstają, mogą przybierać wyjątkowe kształty, dostosowując się do skosów, krzywizn i nietypowych długości. Należy zaznaczyć, że dostępne drzwi szklane przesuwne pozwalają pokonać wiotkość zwykłych tafli szklanych, ponieważ szkło osadzone w stalowych ramach umożliwia realizowanie bardzo szerokich drzwi przesuwnych.

Gdzie stosuje się drzwi loftowe?

Lokale gastronomiczne

Zakłady produkcyjne

Biura

Sale konferencyjne

Salony kosmetyczne

Salony tatuażu

Jak powstają drzwi loftowe?

Profile stalowe przygotowywane w hali produkcyjnej są bardzo starannie obrabiane przed procesem lakierowania. Analogicznie ma się sytuacja z zawiasami drzwi loftowych – ich spawy są dokładnie polerowane. Do lakierowania używa się dwóch kolorów: czarnego – ze strukturą lekkiej pomarańczy, oraz białego – RAL 9016 gładki połysk.

W przeszkleniach drzwi loftowych dominuje przezroczyste szkło hartowane, najbardziej pasujące do idei loftu. Oczywiście w ramach zamówienia możliwe jest także wykonanie drzwi ze szkłami barwionymi, np. grafitowymi lub brązowymi, lub też ze szkłem matowym. Na życzenie wykonujemy również szkła typu VSG z laminowanymi powierzchniami.

Zalety drzwi loftowych

Drzwi loftowe charakteryzują się niezwykłą uniwersalnością. Dostępne są wersje:

  • z naświetlami bocznymi i górnym,
  • jedno- i dwuskrzydłowe,
  • drzwi wahadłowe,
  • drzwi przesuwne,
  • ścianki rozdzielające.

Wszystkie pozwolą zrealizować wiele pomysłów dotyczących wystroju. Dodatkowo każdy model drzwi loftowych charakteryzuje się bezpretensjonalnością i idealnie wpasowuje się w miejsce instalacji.

Dlaczego warto wybrać drzwi loftowe w Drzwiwroc?

Nasza firma jest Przedstawicielem Handlowym Wielkopolskiej Fabryki Okien Variant z Poznania. Chętnie prowadzimy porady techniczne dotyczące drzwi loftowych oraz pozostałych produktów. Zajmujemy się przygotowaniem ofert handlowych, dostarczamy i montujemy drzwi loftowe na terenie Dolnego Śląska. Oferujemy kompleksową usługę, a temat drzwi nie ma przed nami żadnych tajemnic. W razie pytań – zachęcamy do kontaktu.

Nasze realizacje