O firmie Drzwiwroc

Prowadzę od ponad 20 lat firmę zajmującą się sprzedażą i montażem wysokojakościowych drzwi stosowanych w różnych obiektach. Są to zarówno domy oraz mieszkania klientów indywidualnych jak i różnej wielkości obiekty hotelowe, przemysłowe i inne. W zależności od charakteru obiektu, uwarunkowań technicznych i budżetowych, montujemy drzwi spełniające stawiane im wymagania.
Korzystamy z produktów różnych marek, gdyż różne są potrzeby i preferencje naszych klientów.

Drzwi Wroc

Ponieważ prowadzimy sprzedaż ciągłą, stale wzrastającą w wolumenie i wartości, uzyskujemy dla naszych klientów atrakcyjne poziomy cenowe i często dostępność do wyjątkowych, bardzo wysublimowanych produktów

Nasz skład osobowy pozwala nam podejmować się zadań o średniej i mniejszej wielkości, jednak nasze zaangażowanie jest często wyraźnie zauważalne wśród odbiorców. Wykonujemy montaże w różnorodnych obiektach, z zachowaniem zasad BHP i technologii montażu. W ciągu roku uczestniczymy w wielu szkoleniach produktowych organizowanych przez producentów lub ich Generalnych Dystrybutorów.

Posiadamy liczne certyfikaty montażowe, a nade wszystko wiedzę, zdobytą w czasie istnienia naszej firmy. Charakterystyczne dla naszej pracy zaangażowanie oraz chęć znalezienia najlepszego dla inwestora rozwiązania, widoczne są już podczas przygotowania oferty. Bardzo duży portfel firm, z jakimi współpracujemy na stałe pozwala nam zindywidualizować ofertę, dobrać w niej najlepsze parametry i ceny.

Co nas wyróżnia?

ZAANGAŻOWANIE
DOŚWIADCZENIE
KORZYSTNA OFERTA

Nasze doświadczenie, polegające na bezpośrednim kontakcie z wieloma produktami w trakcie montażu, pozwala nam rekomendować dla klienta najbardziej właściwy produkt i sposób jego instalacji. Znajomość produktów pozwala nam także elastycznie przygotować się do montażu, zapewniając niezbędne materiały, a także postępować właściwie proceduralnie gdy wystąpi wada produktu lub inny problem ze strony producenta.

Realizacja zamówień klientów indywidualnych wymaga od nas stałego dostosowywania się do trendów wzorniczych, sposobów wykończeń i rozmaitości materiałów wykończeniowych. Jest ona także ogromnie wymagająca dla nas od strony jakościowej finalnego produktu, czyli ładnych i solidnych, dobrze działających drzwi. Dla zróżnicowania, wnętrza hotelowe, szpitalne, biurowe czy obiektów przemysłowych, niosą ze sobą znacznie mniejszy zakres materiałowy, natomiast większe wyzwanie dotyczące tempa prac i harmonogramów.

Pracujemy z pasją.
Drzwiwroc Krzysztof Belof – właściciel

Wśród dostawców naszej firmy znajdują się marki takie jak:

dana
eclisse logo
cal
sweedor
erkado
domoferm logo
voster
invado
porta
gerda
dre
baranski
dorma logo

… i wiele innych, których produkty znajdują zastosowanie w naszym montażu.